Мешканці Дружелюбівки активно долучаються до упорядкування території села

Дата: 15.04.2021 11:08

Фото без опису

За останній місяць мешканці Дружелюбівки виконали величезний обсяг робіт з благоустрою. Тут розчищають село від чагарників та сухостою, борються зі стихійними сміттєзвалищами, висаджують декоративні рослини, прибирають територію села.

Останній трудовий десант вийшов на толоку та назбирав цілий причіп сміття, яке впродовж багатьох років засмічувало вулиці Дружелюбівки.

-Я звернулася до мешканців села з проханням допомогти прибрати наше село від сміття. І дуже вдячна односельцям, які підтримали мене та допомогли зібрати сміття, — каже виконуюча обов’язки старости Дружелюбівського старостинського округу Ольга Яремчук. - Ми обійшли лише три вулиці Садову, Вишневу та Першого Травня, прибрали територію біля пам'ятників та прибережної зони Центрального ставка і назбирали цілу гору сміття. Довелося звертатися за допомогою до міського голови, щоб нам надали транспорт для вивезення сміття.

Усе сміття, яке зібрали мешканці села, навіть не помістилося на причіп КамАЗу. А після того, як усе сміття вивезли, виконуюча обов’язки старости організувала дезінфекцію приміщення будинку культури, біля якого складували сміття.

Планів у очільниці старостинського округу ще багато. Продовжуються роботи з розчищення від чагарників території біля ставка. Тут у майбутньому з’явиться зона для відпочинку місцевих жителів. Не припиняються роботи з упорядкування території села.

Фото без опису