Мешканці Вишневого згуртувалися та упорядкували сільське кладовище і територію біля нього

Дата: 13.04.2021 16:45

Фото без опису

Щороку мешканці Уладівського старостинського округу організовують прибирання сільських кладовищ. Першими у нинішньому році упорядковувати кладовище вийшли мешканці Вишневого.

- Шанувати померлих, які були нам дорогими за життя – це не лише пригощати знайомих та сусідів цукерками та печивом у пам’ятні дати, значно важливіше не забувати дорогу до місця останнього спочинку своїх рідних та близьких, — каже виконуюча обов’язки старости Уладівського старостинського округу Тетяна Носова. – Вдячна всім мешканцям громади, а також працівникам фермерського господарства «Поділля Н», директору Уладівського дошкільного закладу Олені Костюк і її працівникам, які також долучилися до прибирання.

Понад шістдесят жителів села навели лад на кладовищі та території біля нього. А також усі разом вони прибрали паркову зону, яка знаходиться біля кладовища, та побілили дерева.

-Це гарний приклад для всіх громад. Адже село невелике, а  прибирати кладовище вийшла така кількість жителів громади, і це люди різного віку, які мають спільну мету – зробити своє село кращим, вшанувати пам'ять померлих, — каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. - Особливу подяку хочу висловити голові фермерського господарства «Поділля Н» Олександру Носову та виконуючій обов’язки старости Уладівського старостинського округу Тетяні Носовій, які ніколи не стоять осторонь проблем громади.

Фото без опису