Мешканці Калинівської громади взяли участь в екологічній акції «Озеленення планети»

Дата: 12.04.2021 16:10

Фото без опису

10 квітня у 100 країнах світу пройшла екологічна акція «Озеленення планети», учасники якої в один день мали висадити 100 000 000 дерев по всій планеті та змінити екосвідомість людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи. Мешканці Калинівської громади також активно долучилися до акції.

У Калинівці, Заливанщині, Антонополі, Черепашинцях, Уладівському, Павлівці, Дружелюбівці, Люлинцях, Нападівці, Глинську, Лісовій Лисіївці висадили саджанці дерев та декоративних рослин.

Значну частину посадкового матеріалу придбали за кошти, які депутати міської ради спрямували з екологічного податку.

- Кошти, які йдуть до спеціальних фондів державного та місцевого бюджетів, мають використовуватися за цільовим призначенням та спрямовуватися на фінансування природоохоронних заходів. Тому ми вирішили, що буде доцільно використати частину коштів на закупівлю саджанців рослин, які висадять у населених пунктах нашої громади, — каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Екологічна акція закінчилася, але ми не припиняємо висаджувати рослини й прибирати у своїх населених пунктах. Ми хочемо, щоб в наших населених пунктах не було стихійних сміттєзвалищ, а з кожним роком ставало все більше нових клумб, паркових зон, місць для відпочинку людей.

Фото без опису