Калинівські рибалки організувалися та прибрали територію біля ставка

Дата: 12.04.2021 15:15

Фото без опису

Калинівські рибалки підтримали ініціативу Калинівського міського голови Василя Поліщука та вийшли на прибирання території біля ставка, що біля колишнього спиртзаводу.

-Ми вирішили прибрати територію біля ставка, бо картина там була, прямо скажу, дуже гнітючою. Пластикові пляшки, обгортки від печива, пачки з-під цигарок, кульки вкривали береги ставка. Багато пляшок, як поплавки, плавали на поверхні водойми й нам доводилося збирати їх з човна, — каже один з ініціаторів прибирання – голова громадської організації рибалок міста Калинівки Володимир Лапчак.

Більш як тридцять мішків сміття та різного непотребу зібрали рибалки, а також упорядкували територію біля дороги. Тепер, кажуть, головне, щоб калинівчани цінували їх працю та більше не смітили у місцях, де відпочивають. Адже, на жаль, дуже часто улюблені місця для відпочинку самі ж відпочивальники перетворюють на смітники.

-Ми цінуємо працю людей, які дбають про рідне місто, тому також вирішили підтримати рибалок та відремонтувати дерев’яні кладки для ловлі риби, — каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Працівники комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівки» вже зібрали та вивезли для утилізації мішки зі сміттям, яке зібрали рибалки. Тільки спільними зусиллями ми зробимо нашу територіальну громаду ще привабливішою та комфортнішою для життя.

Фото без опису