У Малих Кутищах всією громадою вийшли на весняну толоку

Дата: 12.04.2021 13:38

Фото без опису

Більш як шістдесят мешканців Малих Кутищ вийшли на весняне прибирання рідного села.

-Мешканці Малих Кутищ дуже дружні і завзяті, вони всі переймаються чистотою та порядком у своєму населеному пункті. Тому не дивно, що так дружно відгукнулися на звернення міського голови Василя Поліщука та взялися до роботи, - каже виконуюча обов’язки старости Лемешівського старостинського округу Надія Христич. - Також велика вдячність депутату міської ради Олександру Носову, який допоміг технікою, паливно-мастильними матеріалами, вапном для побілки.

До роботи взялися дружно та  провели санітарне розчищення дерев і чагарників по центральній вулиці села, упорядкували прибережну зону сільського ставка та побілили дерева вздовж вулиці. Результати спільної праці тішитимуть мешканців громади та гостей, які завітають у село.

Фото без опису