З наступного тижня учні початкових класів Калинівської громади навчатимуться у звичному режимі, за винятком двох шкіл

Дата: 09.04.2021 11:43

Фото без опису

З 12 квітня учні початкових класів шкіл Калинівської громади повернуться до звичного режиму навчання, за винятком двох шкіл - у Радівці та Глинську. Учні старших класів і надалі навчатимуться дистанційно. Таке рішення ухвалила 9 квітня комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Калинівської міської ради.
-На сьогодні у нас хворіють на Covid дев’ятнадцять працівників та шістнадцять дітей. Найскладніша ситуація у Глинську та Радівці, там найбільша кількість хворих, — зазначила на засіданні комісії очільниця Калинівського міського відділу освіти, молоді та спорту Галина Фурман. - Особлива проблема з дистанційним навчанням виникає в учнів початкових класів, тому батьки звертаються до нас з проханням повернути початкову школу до звичного режиму навчання.
Також з наступного тижня продовжується заборона на проведення всіх масових розважальних спортивних, рекламних та інших заходів, крім офіційних спортивних заходів без участі глядачів, проведення культурно масових заходів, проведення релігійних заходів на відкритому повітрі, під час яких не забезпечено дотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.