Калинівські хокеїсти у складі збірної команди Вінницької області вибороли перемогу у першому турі Чемпіонату України з хокею-5

Дата: 05.04.2021 14:02

Фото без опису

У Вінниці завершився перший тур чемпіонату України із хокею-5. Це різновид хокею на траві на полі зменшених розмірів із бортиками. Причому на майданчик в складі кожної команди виходять лише по п’ять гравців
Всього в рамках дебютного чемпіонату України із хокею-5 заплановано провести два тури. Після першого туру лідерство захопила збірна команда Вінницької області «Олімпія-Авангард», до складу якої входять шестеро вихованців Калинівської ДЮСШ «Аванагрд» - Вадим Мед, Дмитро Климчук, Владислав Підвербний, Олександр Ясінський, Максим Синиця та Артур Галандзовський.
-В шести матчах вінницька команда здобула 5 перемог, а першого разу зіграла внічию – із вінницьким грандом «ШВСМ-Олімпією» (6:6). «Олімпія – Авангард» в першій грі сенсаційно здолали кращу команду країни «ОКС-ШВСМ» – 6:4, яка залишається другою в турнірній таблиці. На третій сходинці поки що «ШВСМ-Олімпія», - ділиться враженнями від гри тренер Калинівської ДЮСШ «Аванагрд» Віталій Бондарчук.

Фото без опису