З п’ятого квітня усі учні навчальних закладів Калинівської громади переходять на дистанційне навчання

Дата: 02.04.2021 12:54

Фото без опису

2 квітня комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Калинівської міської ради ухвалила рішення про те, що з 5 по 12 квітня усі учні навчальних закладів Калинівської громади навчатимуться дистанційно. Режим роботи дошкільних закладів залишається без змін.
-Сьогодні відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому було прийнято рішення заборонити з 3 по 12 квітня відвідування закладів освіти, тому, на виконання рішень обласної комісії, ми переводимо навчальні заклади на дистанційне навчання, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук.
Також з 3 квітня забороняється проведення всіх масових розважальних спортивних, рекламних та інших заходів, крім офіційних спортивних заходів без участі глядачів, проведення культурно масових заходів, проведення релігійних заходів на відкритому повітрі, під час яких не забезпечено дотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.