Як студенти Калинівського технологічного коледжу вивчали свої трудові права

Дата: 02.04.2021 10:18

Фото без опису

У Калинівському технологічному коледжі пройшов тренінг для молоді «Знай свої трудові права», реалізованого громадською радницею, членкинею ГО «Асоціація громадських радників України» Тетяною Тульчій, за підтримки МФ «Відродження». Всеукраїнський проєкт реалізований за сприянням Калинівської міської ради та за участю представниці Калинівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Любові Владичук.

Тренінг спрямований на підвищення обізнаності молоді із трудовим законодавством України у зрозумілий та доступний для них спосіб.

Під час тренінгу студенти дізнались про свої трудові права, проблеми, які можуть виникнути під час працевлаштування за кордоном, навчилися складати резюме і вже знають як перевірити роботодавця на доброчесність. Тепер вони знають куди і до кого звертатися на випадок непередбачуваних ситуацій.

-Нам тренінг дуже сподобався і ми готові й надалі відвідувати такі заняття, дізнаватись цікаве, корисне, те що необхідне і важливе. Завдяки цьому тренінгу ми тепер знаємо як можна вберегти себе в правовому полі, - поділилася враженнями студентка четвертого курсу Катерина Донська.

Після закінчення коледжу усі знання, які отримали студенти під час тренінгу, знадобляться їм під час працевлаштування та у подальшому житті.

Фото без опису