Звернення міського голови Василя Поліщука до мешканців Калинівської громади

Дата: 02.04.2021 09:00

Фото без опису

Шановні мешканці громади! Зійшов сніг і всі ми побачили скільки сміття та різного непотребу з’явилося під вікнами наших будинків та на вулицях. Його ніхто не привіз нам зі Львова чи інших міст, це результати діяльності наших громадян. А тому і нам з вами його прибирати.

У нас в Україні завжди прийнято навесні порядкувати біля своїх будинків. Тож проведімо у громаді спільну толоку – організуємося та поприбираємо біля своїх будинків. Сьогодні у нас всіх є можливість проявити свою громадянську свідомість, долучитися до того, щоб наша громада стала чистішою та кращою.

Так, можна знову шукати винних та чекати поки за нас це зроблять працівники комунальних служб. Але кілька десятків людей не можуть ліквідувати усі стихійні сміттєзвалища, позбирати усе сміття під вашими вікнами.

Гарний приклад днями показали працівники Калинівського міського відділу освіти. Вони вийшли на толоку і за кілька годин поприбирали територію біля свого приміщення: пообрізали дерева, побілили їх, пофарбували лавки та паркани. Закликаю керівників підприємств, установ та організацій Калинівської громади наслідувати гарний приклад освітян.

Вапно для побілки дерев та бордюрів можна отримати безплатно у комунальних підприємствах «Житловик» та «Благоустрій міста Калинівки».

Калинівчани завжди вміли організовуватися, завжди були працьовитими та небайдужими до чужої біди. А засмічені місто та села – це не чужа, а наша з вами спільна біда. Ми всі прагнемо приєднатися до Європи, але Європу потрібно будувати тут, у нас. І перший крок – це покращити благоустрій нашої громади, навчитися цінувати працю людей, які підтримують чистоту у нашому місті, та самим долучитися до великого весняного прибирання.

З повагою Калинівський міський голова Василь Поліщук

Фото без опису