У Черепашинцях розпочались роботи з озеленення населеного пункту: висадили перші саджанці дерев

Дата: 01.04.2021 14:05

Фото без опису

За останні роки у Черепашинцях доклали багато праці для озеленення та благоустрою населеного пункту. Але на досягнутому мешканці громади не зупиняються, а прагнуть зробити своє село ще кращим. Тому, як тільки потеплішало, відразу взялися до роботи.

Першого квітня місцеві жителі Людмила Нетеса, Олена Пархомчук, Микола Юхимець, Вікторія Баюк, Катерина Василишина, Валентина Харкова та Леонід Прядун висадили біля сільського будинку культури перші в нинішньому році 10 горіхів, 12 туй та 10 декоративних верб.

-Це перші у нинішньому році дерева, які ми садимо, - каже виконуюча обов’язки старости Черепашинецького старостинського округу Наталія Черниш. – Ці саджанці нам надали наші місцеві підприємці. Ми обрали кілька зон, які плануємо окультурити, бо хочемо, щоб наше село було якнайкращим.

Завдяки старанням мешканців громади, виконуючої обов’язки старости Наталії Черниш та підтримці керівника місцевого сільгосппідприємства Героя України Івана Боримського у Черепашинцях завжди чисто, гарно та затишно.

Фото без опису