Працівники Калинівського міського відділу освіти, молоді та спорту вийшли на весняну толоку та прибрали територію біля свого приміщення

Дата: 31.03.2021 13:39

Фото без опису

Після об’єднання двох відділів освіти, міського та районного, та утворення Калинівського міського відділу освіти, молоді та спорту на освітян очікувала ще одна зміна – зміна приміщення. Відтепер міський відділ освіти знаходиться по вулиці Нестерчука, 47  (колишнє приміщення міської ради).

І як тільки працівники відділу освіти переїхали у нову будівлю,  відразу ж вийшли на весняне прибирання території біля свого приміщення.

-В Україні є така традиція, що весною всі люди прибирають біля своїх домівок. Наша робота – це друга наша домівка. Тут ми проводимо багато часу. У нас дуже гарна територія і ми захотіли зробити її  ще кращою, - каже начальниця Калинівського міського відділу освіти, молоді та спорту Галина Фурман. – Дякую усім членам колективу, які відгукнулися на пропозицію та вийшли на толоку. Весною починається нове життя і в нас у цьому приміщенні, в новому колективі також розпочинається нове життя.

Роботи вистачило для всіх. Поки одні працівники відділу освіти фарбували, загрібали, виносили сміття з території, інші - білили та обрізали дерева у садку. А результат праці – це упорядкована територія, яка стала ще кращою та  затишнішою.

Фото без опису