Мешканці Калинівської громади можуть долучитися до екологічного проєкту «Озеленення планети»

Дата: 30.03.2021 14:32

Фото без опису

У рамках екологічного проєкту "Озеленення планети" 10 квітня у 100 країнах світу висадять мільйон дерев за добу. Мешканці Калинівської громади також можуть зорганізуватися, приєднатися до учасників проєкту  та висадити дерева у своїх населених пунктах.

Організатором проєкту «Озеленення планети» є благодійний фонд «Озеленення України». Ціль даного проєкту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми планети, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей планети довкола боротьби з глобальними ековикликами.

-Мешканці нашої громади завжди активно долучаються до різних проєктів та програм, які спрямовані на збереження довкілля. У багатьох населених пунктах продовжують санітарне зачищення території громад від чагарників, сухостою та стихійних сміттєзвалищ, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – На черговій п’ятій сесії Калинівської міської ради депутати спрямували двісті тисяч гривень з екологічного податку на закупівлю декоративних рослин, які навесні висадять у громадах.

Участь в екологічному проєкті – це ще одна можливість покращити стан довкілля  та озеленити свої населені пункти.

Ось так влітку виглядають деякі населені пункти Калинівської громади

Фото без опису