Вуличне освітлення з’явилося ще на одній вулиці у Софіївці

Дата: 30.03.2021 08:58

Фото без опису

У Софіївці завершили облаштування вуличного освітлення ще однієї вулиці. За сприяння керівників ПП «Радівське» Валентина та Ігоря Пачевських та депутата міської ради Анатолія Пачевського вуличне освітлення з’явилося на вулиці Космічній.

-Майже на усіх вулицях Софіївки вже є вуличне освітлення, - каже виконувач обов’язків старости Радівського старостинського округу Валерій Пачевський. – Цих п’ятсот метрів вуличного освітлення  доповнили загальну мережу вуличного освітлення села й об’єднали дві вулиці Сонячну та Шевченка, на яких вже було вуличне освітлення.

Роботи з облаштування вуличного освітлення виконали місцеві електрики Володимир Поліщук та Микола Стадник. Завдяки їм тепер у вечірній час  на вулицях села світло та безпечно.

Фото без опису