У Калинівській міській раді працюватиме телефон «гарячої лінії»

Дата: 25.03.2021 12:43

Фото без опису

З 30 березня у Калинівській міській раді почне працювати телефон «гарячої лінії».

За номером телефону 4-04-24 мешканці  громади цілодобово зможуть повідомляти про аварійні ситуації,  проблемні питання життєдіяльності громади, про хід виконання тих звернень, які подавалися раніше, а також звертатися за інформацією та консультаціями з питань, які у компетенції міської влади.

-Відкриття телефона «гарячої лінії» допоможе нам дізнатися про проблеми громади, як кажуть, з перших вуст, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Усі дзвінки будуть реєструватися у спеціальному журналі обліку й розглядатися керівництвом. Ми намагатимемось оперативно реагувати на повідомлення та надати допомогу у вирішенні тієї чи іншої проблеми. Ті питання, які не входять до компетенції міської ради, ми будемо передавати в ті служби, які зможуть надати допомогу мешканцям нашої громади.