Нечуючі калинівчани можуть скористатися послугою «Почуй мене»

Дата: 25.03.2021 10:39

Фото без опису

Як повідомила голова об’єднаної первинної організації глухих Людмила Горобець, на території Калинівської громади проживає п’ятдесят три особи, які мають вади слуху. Це нечуючі, слабочуючі та без гортані, які отримують послуги перекладача жестової мови Українського товариства глухих. Таким громадянам забезпечується соціальний супровід, захист їхніх законних прав та інтересів.

Окрім цього з 5 березня 2021 року Міністерство соціальної політики у співпраці з громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» реалізовують пілотний проєкт «Почуй мене», спрямований на полегшення комунікації людей з вадами слуху та представників органів державної влади.

Суть проєкту полягає у спрощенні процесу комунікації при отриманні нечуючими будь-яких державних послуг завдяки можливості отримати інформацію через сурдоперекладача в режимі онлайн, а також відповідь у вигляді відеолиста.

Скористатися відповідною послугою можна через офіційний сайт Мінсоцполітики (вкладка «Почуй мене»).