Кому у Калинівській громаді надають соціальні послуги та де можна їх отримати

Дата: 22.03.2021 11:30

Фото без опису

За інформацією управління соціального захисту та охорони здоров’я Калинівської міської ради, у Калинівській об’єднаній громаді проживають такі групи населення, які мають право на соціальні послуги:

• багатодітні сім’ї — 502 ( у яких виховується 1749 дітей);
  • сім’ї, в яких діти виховуються одним із батьків/законним представником — 83 (в них виховується 155 дітей);
  • одинокі матері — 83 (у тому числі 8 неповнолітніх одиноких матерів);
  • сім’ї, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям — 548 (в яких виховується 1448 дітей);
  • сім’ї, у яких виховуються діти з інвалідністю — 209;
  • сім’ї з дітьми, у яких батьки мають інвалідність — 79;
  • внутрішньо переміщені сім’ї — 147;
  • сім’ї, діти з яких перебувають у закладах інституційного догляду та виховання — 54;
  • учасники антитерористичної операції та особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії — 1314;
  • діти-сироти — 24;
  • діти, позбавлені батьківського піклування — 74;
  • діти, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу — 15;
  • діти, які перебувають під опікою / піклуванням — 73.

В об’єднаній громаді проживає 1327 дорослих осіб з інвалідністю. А також 211 дітей з особливими потребами. Кількість дітей з особливими освітніми потребами — 223.

Усі перераховані групи населення можуть звернутися за допомогою у комунальну установу «Територіальний центр надання соціальних послуг» Калинівської міської ради та відділення соціальної служби сім’ї, дітей та молоді, які знаходяться за адресою: місто Калинівка, вулиця Вадима Нестерчука, 43.

Перелік соціальних послуг, що надаються:

• інформування;
  • консультування;
  • посередництво;
  • представництво інтересів;
  • соціальна профілактика;
  • соціальний супровід сімей / осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах;
  • соціальна інтеграція та реінтеграція;
  • кризове та екстрене втручання;
  • соціальна адаптація;
  • догляд вдома;
  • догляд стаціонарний;
  • соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування.