Після канікул учні початкових класів шкіл Калинівської громади повернуться до звичного навчання

Дата: 19.03.2021 10:27

Фото без опису

У  п’ятницю, 19 березня, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про те, що з 22 березня учні  5-11 класів навчатимуться дистанційно, а от учні  початкових класів навчатимуться у звичному режимі.

-Батьки учнів, які навчаються у початкових класах, скаржаться на те, що немає з ким залишити дітей вдома та організувати якісне дистанційне навчання, - зазначила  начальниця відділу освіти, молоді і спорту Калинівської міської ради Галина Фурман, яка запропонувала, щоб учні початкових класів навчалися у звичному режимі.

Після початку навчального процесу ситуація у кожному навчальному закладі буде моніторитися та оперативно прийматимуться відповідні рішення при збільшенні кількості хворих дітей. На даний час  лабораторно підтвердили  COVID -19 лише у 4 дітей.

Як  повідомила на засіданні комісії лікарка-інфекціоністка Марія Чернега, якщо у січні 2021 року захворіло 114 осіб, у лютому – 236, то з початку березня вже маємо 391 хворий, 386 осіб ще проходять лікування на стаціонарі та амбулаторно.

У Калинівській центральній районній лікарні на ранок 19 березня перебувало на лікуванні  80 хворих,  у 61 особи  підтверджений COVID -19.

Фото без опису