5 чергова сесія Калинівської міської ради 8 скликання відбудеться 24 березня

Дата: 19.03.2021 08:57

Фото без опису

Згідно із розпорядженням міського голови 24 березня 2021 року  відбудеться 5  чергова сесія Калинівської міської ради 8 скликання.
Порядок денний:
1. Про внесення змін до бюджету Калинівської міської територіальної громади на 2021 рік.
2. Про Порядок надання одноразової допомоги громадянам Калинівської міської територіальної громади.
3. Про Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Калинівської міської ради.
4. Про План модернізації мережі закладів освіти Калинівської територіальної громади на 2021-2022 роки.
5. Про участь Калинівської міської ради у конкурсі Вінницької обласної ради «Комфортні громади».
6. Про передачу транспортних засобів  комунальному підприємству  «Калинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської міської ради.
7. Про передачу транспортного засобу в комунальну власність Іванівської сільської територіальної громади.
8. Про передачу майна в оперативне  управління комунальному підприємству «Калинівська центральна районна лікарня» Калинівської міської ради.
9. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна у комунальну власність Калинівської міської територіальної громади.
10. Про передачу приміщень відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради.
11. Про оренду приміщень.
12. Про затвердження передавальних актів.
13. Про закриття полігону твердих побутових відходів по вул.Островського м.Калинівка.
14. Земельні питання.
15. Різне.