21 березня -Вітання для працівників житлово-комунального господарства тa побутового обслуговування населення

Дата: 21.03.2021 09:00

Фото без опису

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, з великою вдячністю вітаю вас із професійним святом. Ваша праця  – це  невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

Особлива подяка працівникам житлово-комунального  господарства. За будь-якої негоди мешканці нашої громади хочуть бачити двори і парки чистими від опалого листя, вулиці розчищеними від снігу, доріжки посипаними від ожеледиці, міські алеї освітленими. Все це роблять люди – у вихідні та святкові дні, вночі і вдосвіта. Цьогорічна зима випробовувала всіх вас на міцність, але ви вистояли, щодня виходили на боротьбу із снігом та ожеледицею. І сьогодні ви продовжуєте робити нашу громаду кращою та комфортнішою. Тому закликаю всіх мешканців громади поважати працю комунальників.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній праці!

З повагою Калинівський міський голова Василь Поліщук