Продовжуються роботи з благоустрою у Дружному

Дата: 16.03.2021 16:26

Фото без опису

Десять причепів дров та шістнадцять причепів перебитої щепи заготовили у Дружному завдяки розчищенню села від чагарників та аварійних дерев.

-Ми хочемо, щоб наше село було гарним та привабливим, тому вирішили розчистити його від чагарників та аварійних дерев. Вже розчистили посадку біля кладовища, територію біля греблі, деякі вулиці села, – каже виконуюча обов’язки старости Дружненського старостинського округу Наталія Дудник. -   У нас є діти, які відвідують дитячий садок та школу у Новій Греблі, є одинокі літні люди, які перебувають у «Затишку», тому частину дров ми залишили собі, а решту та всю щепу з гілля,  передали сусідам – Новогребельській громаді.

А допомагають мешканцям Дружного у добрій справі ТОВ «Грандлітоїл» та місцеві підприємці, яким не байдужа доля села - Надія Мадей та Віктор Літвінчук.

Фото без опису