Калинівські хокеїсти - чемпіони України з хокею на траві

Дата: 15.03.2021 13:46

Фото без опису

Вихованці Калинівської  ДЮСШ Авангард  здобули перше місце на чемпіонаті України з хокею на траві в приміщенні серед юнаків 2007-2008 років народження.

За звання чемпіонів юні спортсмени боролися із командами з Шостки, Коростеня, Вінниці, Сумської області.

-Ми грали у підгрупі з командою з міста Шостка, з якою у нас завжди складні ігри. Але хлопці проявили характер та, програючи по ходу гри з рахунком 2:0, зуміли переломити хід гри та перемогти з рахунком 6:5, - каже тренер команди Віталій Бондарчук. – Дякую усім гравцям за злагоджену гру та чудово виконану роботу.

Калинівчани не лише вибороли чемпіонське звання, а й здобули індивідуальні нагороди. Так, Артем Акатьєв став кращим гравцем змагань,  Михайло Маркович  - кращим воротарем чемпіонату, а Богдан Поповченко, який забив 21 гол,  – кращим бомбардиром турніру.

Фото без опису