У Писарівці продовжуються роботи з благоустрою села та заготівлі дров для школи

Дата: 15.03.2021 13:21

Фото без опису

Минулі вихідні жителі Писарівки знову провели з користю для громади - вийшли на толоку, щоб продовжити роботи з благоустрою села. Цього разу писарівчани очистили від чагарників, сухостою та аварійних дерев частину  дороги від початку села до «точки» та заготовили два причепи дров.
-Ми зробили відразу дві корисні справи –  очистили рідне село від чагарників  та заготовили  дрова для опалення школи. Усього ми вже заготовили шість причепів дров. П’ять передали для опалення нашого навчального закладу, а шостий – для церкви, - каже виконуючий обов’язки старости Писарівського старостинського округу Іван Балко. – Думаю, що ми зможемо  заготовити ще два причепи дров  та повністю забезпечимо школу паливом на наступний рік. Це буде значна економія бюджетних коштів.  Залишилися ще гілки, які також переб’ємо на щепу та будемо використовувати для опалення.
А на місці, яке писарівчани очистили від чагарників, планують побудувати власними силами та з підтримкою міської ради спортивно-ігровий майданчик для дозвілля дітей.