У Радівці розпочали реконструкцію пам’ятника односельчанам, які загинули в роки Другої світової війни

Дата: 13.03.2021 11:01

Фото без опису

У Радівці розпочали реконструкцію пам’ятника односельчанам, які загинули в роки Другої світової війни. У планах не лише капітальний ремонт самого пам’ятника, а й благоустрій території навколо нього.

-Пам’ятник у нашому селі встановили ще у 1975 році. З того часу було кілька поточних ремонтів, але цього вже не достатньо. Окрім капітального ремонту пам’ятника ми ще запланували благоустрій території біля нього, — розповідає виконуючий обов’язки старости Радівського старостинського округу Валерій Пачевський.

Витрати на ремонт пам’ятника взяло на себе місцеве сільгосппідприємство — ПП «Радівське», яким керують Валентин та Ігор Пачевські. Долучилася до роботи й громада села. Люди вийшли на толоку та розчистили територію біля пам’ятника від дерев та кущів.

-Дрова, які ми заготовили, передали на опалення сільського клубу та приміщення старостинського округу, а гілки також плануємо перебити у щепу та використовувати для опалення, — продовжує Валерій Пачевський. — Як тільки випогодиться ми продовжимо розпочаті роботи.

У роки Другої світової війни загинуло 164 мешканя Радівки, 272 радівчанина брали участь у бойових діях. На жаль, на сьогоднішній день у селі не залишилося в живих жодного ветерана війни. Відремонтувавши пам'ятника радівчани не лише вшанують пам’ять про своїх героїв, а й зроблять село ще кращим.

Фото без опису