У Калинівській лікарні почали облаштовувати вбиральні для людей з особливими потребами

Дата: 12.03.2021 14:42

Фото без опису

У Калинівській центральній районній лікарні почали облаштовувати дев'ять вбиралень для людей з особливими потребами.

-У нинішньому році ми маємо укласти договір із Національною службою здоров'я України і однією з умов підписання цього договору є забезпечення фізичної доступності будівель для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп. Доступними мають бути всі місця надання послуг, які зазначені у заяві про отримання ліцензії та в документах, що додавалися до неї, - каже головний лікар Калинівської ЦРЛ Владислав Головащенко. - Якщо з пандусами у нас не було проблем, вони облаштовані біля усіх корпусів, то внутрішні вбиральні не були належним чином облаштованими для людей з особливими потребами.

Для облаштування таких вбиралень необхідні спеціальні поручні, які безкоштовно надала для потреб лікарні фірма “Ларіс”.

-Генеральний директор фірми “Ларіс” Геннадій Тарасов неодноразово надавав благодійну допомогу для громади. Ось і цього разу він не відмовив нам у допомозі та надав безкоштовно вісім спеціальних поручнів, які найближчим часом встановлять у вбиральнях, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук.

За даними ВООЗ, понад один мільярд людей, або приблизно 15% населення світу, мають ту чи іншу форму інвалідності. Люди з інвалідністю нерідко мають обмежений доступ до медичних послуг. Відсутність пандусів та підйомників, вузькі двері, сходи всередині приміщень, неналежне обладнання туалетів - створюють перешкоди на шляху до медичної допомоги. Тому у Калинівській лікарні намагаються створити зручні умови для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп.

Фото без опису