Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 12.03.2021 року

Дата: 12.03.2021 13:20

Впродовж минулої доби всіма лабораторіями області досліджено 2612 зразків на COVID-19

Коронавірус вперше виявлено у 940 осіб.

Одужали 29707 осіб, в т.ч. 1508 дітей та 2407 медпрацівників.

В області зафіксовано 764 летальний випадок.

На території Калинівського району зареєстровано 1396 випадків захворювання. За минулу добу зареєстровано 47 нових випадків захворювання. Натомість одужало 34 осіб.

Вінниччина залишається серед регіонів, де за останню добу зареєстровано найбільшу кількість випадків COVID-19. Тож, вкотре наголошуємо, що потрібно з відповідальністю поставитись до дотримання протиепідемічних заходів, використовувати індивідуальні засоби захисту: носити маску в місцях скупчення людей та громадському транспорті, за необхідністю застосовувати засоби дезінфекції та дотримуватися дистанції.

Пам’ятайте, від відповідальних дій кожного з нас залежить, як швидко ми подолаємо вірус і з якими втратами.

Бережіть себе та своїх близьких!