Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 10.03.2021 року

Дата: 10.03.2021 11:39

Впродовж минулої доби всіма лабораторіями області досліджено 2278 зразків на COVID-19

Коронавірус вперше виявлено у 573 осіб:

• м. Вінниця – 403

Барський - 38

Могилів-Подільський - 36

Вінницький - 20

Шаргородський - 19

Жмеринський - 14

Чернівецький - 11

Бершадський - 10

Тульчинський - 7

Калинівський - 6

Теплицький - 3

Козятинський - 2

Хмільницький – 2

Гайсинський - 1

Чечельницький - 1.

Одужали 29034 особи, в т.ч. 1441 дитина та 2363 медпрацівники. В області зафіксовано 747  летальних випадків. За останню добу одужали – 203 особи. На даний час хворіє 13014 осібв т.ч. 862 дитини та 615 медпрацівників.

На території Калинівського району зареєстровано 1334 випадків  захворювання. За минулу добу зареєстровано 6 нових випадків захворювання. Натомість одужало 4 особи.

Вінниччина залишається серед регіонів, де за останню добу зареєстровано найбільшу кількість випадків COVID-19.  Тож,  вкотре наголошуємо, що потрібно з відповідальністю поставитись до дотримання протиепідемічних заходів, використовувати індивідуальні засоби захисту: носити маску в місцях скупчення людей та громадському транспорті, за необхідністю застосовувати засоби дезінфекції та дотримуватися дистанції.

Пам’ятайте, від відповідальних дій кожного з нас залежить, як швидко ми подолаємо вірус і з якими втратами.

Бережіть себе та своїх близьких!