Мешканці Калинівки Марії Хоронюк 8 березня виповнилося 100 років

Дата: 08.03.2021 14:33

Фото без опису
8 березня у Марії Степанівни Хоронюк подвійне свято. У Міжнародний жіночий день вона святкує ще й день народження. А цьогоріч це не просто день народження, а столітній ювілей.

Із поважним ювілеєм Галину Степанівну привітав заступник Калинівського міського голови Віктор Кособуцький.

-Сьогодні у вашій родині подвійне свято. Ваша мама, бабабуся, прабабуся святкує столітній ювілей. Від імені міського голови Василя Поліщука, виконкому Калинівської міської ради та від себе особисто вітаю ювілярку із цією хвилюючою подією. Нехай Бог дарує міцне здоров’я всім вам та родинне благополуччя, - зазначив Віктор Кособуцький.

Марія Степанівна прожила нелегке та непросте життя, наповнене важкою працею та випробовуваннями, але вона ніколи не втрачала  віри у Бога та людей.

-Мама ніколи ні на кого не тримала зла і образи, а ще вона все життя вірила у Бога, навіть тоді, коли забороняли ходити в церкву. У сімдесят шість років вона брала активну участь у будівництві церкви у рідному селі Самгородку Козятинського району – збирала кошти на будівництво, їздила у Вінницю для оформлення усіх документів. Вона щиро вірить у Бога і Бог дарував їй довгого віку, - каже донька ювілярки Антоніна Парахіна.

8 березня ювілярка приймає вітання від рідних, дорогих серцю людей. Має Марія Степанівна четверо онуків, семеро правнуків. Для всіх них Марія Степанівна приклад любові та самопожертви – берегиня великої родини.

Фото без опису