З  3 березня учні початкових класів Калинівщини також перейдуть на дистанційну форму навчання

Дата: 02.03.2021 16:45

Фото без опису

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в області, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)  Калинівська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій запроваджує додаткові обмежувальні заходи на період адаптивного карантину.

Зокрема, з 3 березня учні початкових класів шкіл Калинівської громади навчатимуться дистанційно.

Таке рішення члени комісії прийняли,зважаючи на рішення Вінницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,  а також згідно рекомендацій головного лікаря Калинівської ЦРЛ Владислава Головащенка.

За його словами перебіг хвороби у дітей може  проходити без симптомів і вони можуть бути розповсюджувачами інфекції, тому  школярів необхідно перевести на дистанційне навчання.

Наступне засідання комісії планується на 5 березня.

Просимо мешканців громади з розумінням поставитись до цього непростого, але вкрай необхідного для збереження здоров’я і життя людей рішення!

Рішення комісії додається.

Фото без опису