Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 25.02.2021 року

Дата: 25.02.2021 11:17

Фото без опису

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 25 лютого в Україні зафіксовано 8147 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 483, медпрацівників – 301). Кільксть активних хворих - 140 934 особи.

Впродовж минулої  доби  всіма  лабораторіями області досліджено 2075 зразків на COVID-19 . В 639 випадках  отримано позитивний результат.

Станом на 11.00 год. 25.02.2021 року на території Вінницької області зареєстровано 37359  підозр  на COVID-19.  Зареєстровано 638 летальних випадків від ускладнень викликаних коронавірусною хворобою у дорослих. Одужало 27102  особи.

На території Калинівського району зареєстровано 1129 випадків  захворювання. За минулу добу виявлено 9 нових випадків захворювання. Одужало особи.

Котрий день ситуація на території громади залишається нестабільною. Кількість активних хворих значно перевищує кількість одужавших.  Тож  закликаємо усіх  з відповідальністю поставитись до дотримання протиепідемічних заходів, використовувати індивідуальні засоби захисту: носити маску в місцях скупчення людей та громадському транспорті, за необхідністю застосовувати засоби дезінфекції та дотримуватися дистанції.

Від відповідальних дій кожного з нас залежить, як швидко ми подолаємо вірус і з якими втратами.

Бережіть себе та своїх близьких!