Тривають роботи із санітарної чистки крон дерев

Дата: 23.02.2021 18:45

Фото без опису

На території Калинівської громади відновились роботи по санітарній чистці крон дерев у лісосмугах вздовж проїжджих частин.

Наразі проводяться відповідні заходи  у Корделівському старостинському окрузі. До робіт залучена комунальна техніка та працівники КП «Благоустрій», а також технічні працівники Калинівської центральної районної лікарні.

Дані заходи  дають змогу не лише привести в естетичний стан відрізок  дороги та організувати безпечний  проїзд транспорту, а й заготовити тверде паливо у вигляді сухостою та хмизу, котрі послужать опалювальним матеріалом.

Ми неодноразово організовували подібні заходи,– каже Калинівський міський голова Василь Поліщук, -  адже такий господарський метод дозволяє вирішити одразу дві проблеми: провести санітарну чистку дерев та зекономити кошти  на опаленні.

Заготовлене тверде паливо буде використано для обігріву корпусів Калинівської центральної районної лікарні.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису