Щодо дотримання карантинних заходів

Дата: 22.02.2021 19:50

Фото без опису

За повідомленням керівництва Калинівської центральної районної лікарні станом на 22.02.2021 р. на стаціонарному лікуванні у закладі перебуває 143 пацієнта. В тому числі 35 осіб  з підтвердженим Covid-19 та 4осіб  з підозрою. На кисні знаходиться 18 осіб, з них 4 підключені до апарату штучної вентиляції легень.

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації  із захворюваності на коронавірусну хворобу закликаємо жителів громади дотримуватись карантинних та противірусних заходів й надалі свідомо ставитися до власної безпеки не нехтуючи застереженнями.

Щоб знизити ризики інфікування, необхідно постійно дотримуватися основних правил: носити захисну маску у громадських місцях, дотримуватися соціальної дистанції, систематично мити та дезінфікувати руки, уникати скупчення людей, дотримуватися карантинних правил в громадському транспорті та інших громадських місцях.

При появі змін в стані здоров’я залишайтеся вдома, звертайтеся до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації.