Калинівчани долучилися до тихої акції вшанування Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 16:16

Фото без опису

В ці дні в Україні пригадують події Революції гідності, які відбувались сім років тому.

Тиха акція «Небесна Сотня ангелів» водночас проводиться у всіх великих містах України, містечках, селах,  з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості , сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013-лютий 2014рр).

Жителі Калинівщини також долучились до акції та  розвішали паперових ангеликів на Центральній площі, поблизу пам’ятника воїнам-визволителям.

Фото без опису

Учні Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії теж взяли участь у акції,  виготовивши паперових білих ангелів та традиційно розвісивши їх на деревах біля школи та стендів пам’яті.Фото без описуФото без описуФото без опису