Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 19.02.2021 року

Дата: 19.02.2021 11:56

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 19 лютого в Україні зафіксовано 6531 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 . Кількість активних хворих - 128 723 особи. Впродовж минулої  доби  всіма  лабораторіями області досліджено 1739 зразків на COVID-19 . В 580 випадках  отримано позитивний результат .

Станом на 11.00 год. 19.02.2021 року на території Вінницької області зареєстровано 34380  підозр  на COVID-19.  Зареєстровано 605 летальних випадків від ускладнень викликаних коронавірусною хворобою у дорослих.  Одужало 26125   осіб.

На території Калинівського району зареєстровано 1058 випадків  захворювання. За минулу добу виявлено 17 нових випадків захворювання. Одужало від хвороби 11 осіб.

Вкотре звертаємося до Вас! Не ставтеся до заходів карантину легковажно. Щоб знизити ризики інфікування, необхідно постійно дотримуватися основних правил: носити захисну маску у громадських місцях, дотримуватися соціальної дистанції, систематично мити та дезінфікувати руки, уникати скупчення людей, дотримуватися карантинних правил в громадському транспорті та інших громадських місцях.

При появі змін в стані здоров’я залишайтеся вдома, звертайтеся до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації.