Відповідь Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг на звернення Калинівської міської ради

Дата: 18.02.2021 15:35

Фото без опису

Місяць тому Калинівською міською радою було направлено звернення до Голови Верховної ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Дмитра Шмигаля та до голови НКРЕКП Валерія Тарасюка щодо скасування постанови НКРЕКП, відповідно до якої з січня 2020 року для населення введена нова система оплати за газ та його транспортування. (Звернення до Голови ВРУ Д. Разумкова, Прем'єр-міністра України Д. Шмигаля.     Звернення до голови НКРЕКП В. Тарасюка)

У Комітеті Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг розглянули звернення в межах компетенції та надали відповідь у вигляді листа.

На численні прохання громади публікуємо текст відповіді на звернення виконавчого комітету Калинівської міської ради 8 скликання щодо  недопущення зростання у 2021 році ціни на природний газ, електроенергію та підвищення тарифів за розподіл (доставку) природного газу для газорозподільчих компаній та скасування постанови НКРЕКП.

Фото без описуФото без описуФото без опису