З турботою про літніх людей "Затишку"

Дата: 15.02.2021 15:45

Фото без опису

Християни східного обряду 15 лютого справляють останнє велике свято зими – Стрітення Господнє.  Цей день став особливо святковим для постояльців стаціонарного відділення соціального захисту одиноких громадян похилого віку «Затишок». Люди, які проживають тут, охоплені турботою персоналу відділення, проте вони завжди раді гостям та увазі з боку інших людей.

Подбали про святковий настрій та смаколики для мешканців закладу Інна Мурзіна, прихожани храму Преподобної Параскеви м. Калинівка та вихованці дитячого садочку «Берізка» . Разом із батьками діти також  підготували святкові листівки із привітаннями та побажаннями, які були доставлені в заклад сьогодні зранку.

Такі заходи не лише нагадують літнім людям про те, що за них пам’ятають, а й допомагають навчити маленьких громадян творити добро, поважати старість та виховати в них турботливе ставлення до  людей похилого віку.

Міський голова Василь Поліщук та керівник КУ «Територіальний центр» Наталія Бачинська щиро дякують всім причетним за добру справу.

Пам’ятайте, жоден хороший вчинок для тих, хто потребує допомоги ніколи не залишиться поза увагою і завжди винагороджується.