Синоптики повідомляють про значне погіршення погодних умов!!!

Дата: 10.02.2021 16:49

Фото без опису

За інформацією Вінницького обласного центру з гідрометеорології, 11 - 12 лютого по Вінницькій області очікується ускладнення погодних умов: опади у вигляді значного снігу 10-15 см., значне зниження температури повітря, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети на дорогах ожеледиця.

Наголошуємо, що існує висока ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій чи подій на транспорті, об’єктах енергетики, зв’язку та в комунальному господарстві.

Наполегливе прохання до водіїв: відкладіть поїздки на період негоди, неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху та  швидкісного режиму, який забезпечує своєчасне гальмування.

Також повідомляємо, що 11 – 12 лютого можливе обмеження руху вантажних транспортних засобів в межах Вінницької області по автомобільній дорозі М – 21 від міста Жмеринка до міста Могилів-Подільський та від міста Калинівка до межі Житомирської області. У зв’язку  з цим, рекомендуємо водіям вантажних транспортних засобів зупинитись на спеціальних стоянках та в місцях відстою.

Не залишайте автомобільний транспорт на узбіччі чи на проїжджій частині, надавайте перевагу в русі дорожній техніці.

У випадку виявлення обривів ліній електропередач, застерігаємо: не підходьте до них, повідомте на гарячу лінію АТ "Вінницяобленерго" – 0 800 217 217 (цілодобово, безкоштовно) та органи влади.