Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 07.02.2021 року

Дата: 07.02.2021 12:53

Фото без опису

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 07 лютого в Україні зафіксовано 3370 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 188, медпрацівників – 96). Кількість активних хворих - 148 206 осіб.

Впродовж останньої доби в лабораторіях області досліджено 1218 зразків матеріалів від осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію та від контактних осіб. В 184 випадках  отримано позитивний результат.

Станом на 11.00 год. 07.02.2021 року на території Вінницької області зареєстровано 30755  підозр  на COVID-19.  Зареєстровано 537 летальних випадків від ускладнень викликаних коронавірусною хворобою у дорослих.   Одужало 24207   осіб.

На території Калинівського району зареєстровано 984 випадки захворювання. За минулу добу  виявлено 9 нових випадків захворювання.

Вкотре звертаємося до Вас! Не ставтеся до заходів карантину легковажно. Щоб знизити ризики інфікування, необхідно постійно дотримуватися основних правил: носити захисну маску у громадських місцях, дотримуватися соціальної дистанції, систематично мити та дезінфікувати руки, уникати скупчення людей, дотримуватися карантинних правил в громадському транспорті та інших громадських місцях.

При появі змін в стані здоров’я залишайтеся вдома, звертайтеся до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації.