У Калинівській міській територіальній громаді зекономили на опаленні більше 300 тисяч гривень

Дата: 04.02.2021 15:47

Фото без описуДитячі садки, школи, амбулаторії та сільські ради Калинівської міської територіальної громади опалювали придорожніми сухостійними деревами та чагарниками.

Всі місцеві комунальні приміщення були переведені на котельне опалення ще у 2017 році. В одному із садочків вже підрахували на що вони можуть направити зекономлені кошти. Зокрема на додаткове та збалансоване харчування, на поліпшення матеріальної бази, на закупівлю іграшок та канцтоварів. Тоді як місцева школа планує направити ці кошти на соціальну сферу, харчування та комп’ютерний клас, меблі.

В громаді заявили, що заготовлених дров їм вистачить на 10 років наперед. Наприклад, лише за 2 місяці у селі Корделівка заготовили 24 вантажівки дров, яких обрізали з придорожніх сухостійних дерев і чагарників. Дрова у селі будуть продовжувати і надалі заготовляти з метою зекономити на альтернативному паливі.

Джерело: Вінницьке регіональне відділення Асоціації міст України