Комунальні служби працюють цілодобово над очищенням вулиць міста від снігу

Дата: 02.02.2021 11:57

Фото без описуВ зв'язку із рясним снігопадом на усіх автошляхах міста відучора працюють 6 одиниць спецтехніки КП «Благоустрій міста Калинівка», які розчищають вулиці від снігу та посипають протиожеледною сумішшю, щоб не утворювалась крига на асфальті.

Фото без описуФото без описуБригади з ручного прибирання підприємства здійснюють очистку від снігу зони біля зупинок громадського транспорту та пішохідні зони.

Фото без описуПрацівники КП «Житловик» м. Калинівка із залученням спецтехніки працюють на прибудинкових територіях, розчищаючи від снігу тротуари, проходи до під'їздів та майданчиків із контейнерами для ТПВ, а також посипаючи пішохідні доріжки піщано-сольовою сумішшю, щоб забезпечити вільне пересування мешканців багатоквартирних будинків.

Фото без описуФото без описуФото без описуКомунальники закликають калинівчан не залишати свої транспортні засоби на проїжджій частині та узбіччі, аби не перешкоджати роботі снігоприбиральної техніки.