Заходи з благоустрою в с. Писарівка за участі місцевих жителів тривають

Дата: 01.02.2021 15:07

Фото без описуПродовжуються заходи з благоустрою в старостинських округах Калинівської міської територіальної громади.

Вже другі вихідні поспіль небайдужі писарівчани на чолі із виконуючим обов’язки старости Іваном Балко впорядковують територію села біля вулиці Листопадова, вирубуючи чисельні чагарники, разом з тим, заготовляючи дрова для опалення приміщення Писарівської загальноосвітньої школи.

Цього разу у толоці взяли участь 18 активістів, які прагнуть перетворити чималу  ділянку на околиці Писарівки, що заросла чагарниками, бур’яном та старими деревами, на сучасну, комфортну та безпечну зону відпочинку і дозвілля не лише для мешканців села, а й для його гостей.

Планів у писарівчан багато, зокрема, облаштування тут дитячого ігрового комплексу, зони для занять спортом, майданчиків для гри у баскетбол та волейбол, насадження декоративних дерев, кущів та квітів, встановлення лавочок для відпочинку.

Наразі першочергове завдання – розчистити та прибрати повністю, а також спланувати ділянку для подальших робіт. Тому активісти закликають всіх охочих долучатись до толоки, аби спільними зусиллями швидше завершити роботи з благоустрою даної території.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису