Засідання 3 сесії Калинівської міської ради 8 скликання

Дата: 28.01.2021 15:40

Фото без описуФото без описуСьогодні, 28 січня, відбулось засідання 3 сесії Калинівської міської ради 8 скликання, під час якого депутати розглянули ряд важливих питань життєдіяльності Калинівської міської територіальної громади.

Перед початком роботи міський голова Василь Поліщук представив новопризначених керівників управлінь та відділів Калинівської міської ради, а саме:  Оксану Якименко (управління соціального захисту та охорони здоров’я), Галину Фурман (відділ освіти, молоді та спорту), В’ячеслава Кірічука (відділ з питань управління комунальною власністю) та Андрія Грибовченка (відділ культури та туризму).

Фото без описуФото без описуФото без описуПрисутні переглянули відеопрезентацію, під час якої очільник громади доповів про загальний стан справ у Калинівській центральній районній лікарні, зокрема про хід проведення ремонту приймального відділення. Повідомив про заміну водогону в рамках обласної програми «Питна вода», що в подальшому покращить забезпечення населення міста питною водою. Також ознайомив із проведеними заходами із благоустрою в старостинських округах громади.

Фото без описуПісля затвердження порядку денного депутати перейшли до розгляду питань та прийняття відповідних рішень, які будуть оприлюднені у встановлені строки на офіційному сайті Калинівської міської територіальної громади.

Засідання 3 сесії Калинівської міської ради 8 скликання проведено з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.