Тривають роботи із санітарної обрізки та видалення аварійних дерев на території Корделівського старостинського округу

Дата: 28.01.2021 14:25

Фото без описуНа території Корделівського старостинського округу продовжуються роботи із санітарної обрізки та видалення аварійних і сухостійних дерев. Адже старі, високі та небезпечні дерева не лише падають на дроти ліній електропередач, огорожі, будинки, автомобілі, а й несуть пряму загрозу людям, особливо під час негоди.

Наразі відповідні роботи тривають по вул. Київська у с. Корделівка, в районі цукрового заводу. Для санітарної обрізки та видалення сухостійних дерев залучено спецтехніку КП «Благоустрій міста Калинівка».

Задля уникнення аварійних ситуацій під час проведення вказаних робіт рух автотранспорту на ділянці автомобільної дороги регулює патрульний екіпаж Калинівського відділення поліції №1 Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області.

Заготовлене внаслідок обрізки та видалення сухостійних дерев тверде паливо буде використано для обігріву приміщень загальноосвітньої школи, дошкільного навчального закладу «Пролісок» та амбулаторії сімейної практики загальної медицини с. Корделівка.