Вінницька область, Хмільницький район

Програма «Питна вода» в Калинівці

Дата: 26.01.2021 15:26

Працівниками КП «Калинівкаводоканал» регулярно проводяться профілактичні та ремонтні роботи поточного характеру для забезпечення безперервним постачанням питною водою мешканців міста.  Проте мережа водопостачання міста перебуває у зношеному та застарілому стані і потребує оновлення.

В зв’язку з цим, в рамках обласної програми «Питна вода», було розпочато заміну старого трубопроводу на найбільш аварійній ділянці, що простягається від Водоканалу до селища Калинівка Друга.

Варто зазначити, що проведення даного ремонту покращить забезпечення населення міста питною водою, приведеною до стандартів якості, та забезпечить раціональне використання джерел питного водопостачання.