Велике прибирання у с. Писарівка

Дата: 25.01.2021 11:15

Фото без описуВ старостинських округах Калинівської міської територіальної громади продовжуються заходи із благоустрою.

Вчора, попри дощову погоду, небайдужі мешканці с. Писарівка на чолі із виконуючим обов’язки старости Іваном Балко організували велике прибирання біля вулиці Листопадова.

Так, активісти своїми силами здійснили вирубку чагарників, розчистили від молодих пагонів та впорядкували територію, на якій в подальшому планується облаштування дитячого ігрового майданчика. Участь у толоці взяли близько двадцяти місцевих мешканців, наймолодшому з яких 10 років, а найстаршій – скоро 80.

Заготовлене внаслідок видалення чагарників тверде паливо буде використано для обігріву приміщення Писарівської загальноосвітньої школи.

Не зупиняючись на досягнутому, прийняли рішення 30 січня продовжити прибирання далі, аби рідне село Писарівка було чистим, привабливим і комфортним для проживання та відпочинку.