Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 23.01.2021 року

Дата: 23.01.2021 15:03

Фото без опису

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 23 січня в Україні зафіксовано 4928 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Кількість активних хворих - 224 012 осіб.

Впродовж останньої доби в лабораторіях області досліджено 1449 зразків матеріалів від осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію та від контактних осіб. В 178 випадках  отримано позитивний результат.

Станом на 11.00 год. 23.01.2021 року на території Вінницької області зареєстровано 27 665  підозр  на COVID-19. Зареєстровано 481 летальних випадів від ускладнень викликаних коронавірусною хворобою у дорослих. Одужало 21438 осіб.

На території Калинівського району зареєстровано 928  випадків захворювання. За минулу  добу  нвиявлено 6 нових випадки .