Гідрометеорологічні умови на період з 22 по 26 січня

Дата: 22.01.2021 15:06

Фото без описуЗа даними прогнозу погоди Вінницького обласного центру з гідрометеорології у період з 22 по 26 січня на території Вінницької області спостерігатиметься різке підвищення температури повітря.  У другій половині періоду опади у вигляді дощу та мокрого снігу.  На дорогах місцями ожеледиця. Вночі та вранці туман.

22 січня вдень: Мінлива хмарність, без опадів. На дорогах ожеледиця.

Вітер південний, 7-12 м/с.

Температура 1-6° тепла.

23-24 січня:  Хмарно з проясненнями, 23.01 без опадів, 24.01 вночі без опадів, вдень часом дощ.

Вітер південний, 7-12 м/с, вдень 24.01 місцями пориви 15-20 м/с.

Температура вночі від 1° морозу до 4° тепла, вдень 3-8° тепла.

За попередніми даними:

25-26 січня:   25.01 вночі без опадів, вдень дощ, 26.01 дощ та мокрий сніг.

Температура 25.01 вночі від 2° морозу до 3° тепла, вдень 2-7° тепла,

26.01 вночі та вдень від 2° морозу до 3° тепла.

На водоймах області послаблення льодового покриву.

Враховуючи метеорологічну обстановку та з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій закликаємо:

•        неухильно виконувати заходи карантину для запобігання поширення на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

•        бути обережними поблизу будівель, адже є небезпека отримати травму внаслідок падіння бурульок та зсуву снігу з дахів та карнизів будівель;

•        дотримуватись правил керування транспортними засобами;

•        обережно пересуватися по слизьких дорогах і тротуарах;

•        дотримуватись правил безпеки на льоду;

•        виконувати правила техніки безпеки при користуванні пічним та газовим опаленням, електроприладами у побуті.