Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 22.01.2021 року

Дата: 22.01.2021 14:52

Фото без опису

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 22 січня в Україні зафіксовано 5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Кількість активних хворих - 232 338 осіб.

Впродовж останньої доби в лабораторіях області досліджено 1270 зразків матеріалів від осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію та від контактних осіб. В 162  випадках  отримано позитивний результат.

Станом на 11.00 год. 22.01.2021 року на території Вінницької області зареєстровано 27 487 підозр  на COVID-19. Зареєстровано 473 летальних випадків від ускладнень викликаних коронавірусною хворобою у дорослих. Одужало 21128  осіб.

На території Калинівського району зареєстровано 922  випадки захворювання. За минулу  добу  нвиявлено 2 нових випадки . Натомість 2 осіб повністю одужало від хвороби.