Вітаємо з Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2021 09:43

Фото без описуШановна Калинівська громадо!

Щиро вітаю вас з великим державним святом – Днем Соборності України!

В цей день 102 роки тому було проголошено Акт Злуки, який об’єднав Українську Народну Республіку та Західноукраїнську Народну Республіку в єдину державу. Цим символічним кроком українці показали досягнення головної мети української нації — бажання жити у єдиній соборній суверенній державі - Україні, сповідувати спільні цінності та обирати спільне майбутнє.

Тема єдності українського народу залишається актуальної і донині. Сьогодні Україна переживає складні часи, наші військові вкотре захищають державні кордони від зовнішнього агресора та відстоють її соборність і незалежність. І здатність згуртуватися, самоорганізуватися, піти на самопожертву задля свободи України – це наймогутніша наша зброя, яка зупиняє ворогів, викликає повагу у друзів, пошану у світового товариства.

Висловлюю велику вдячність усім, хто у скрутні часи постав на захист територіальної цілісності та національних інтересів. Ми ніколи не забудемо подвиг наших земляків, які віддали своє життя, захищаючи Україну.

Бажаю всім нам любові до рідної землі, миру, добробуту, здоров’я. Нехай віра в соборну Україну надихає  на нові звершення заради процвітання рідного краю!

В єдності – наша сила! Слава Україні!

Міський голова           Василь Поліщук.