Санітарна обрізка та видалення аварійних дерев у Корделівському старостинському окрузі

Дата: 21.01.2021 16:03

Фото без описуВ ході проведення заходів з благоустрою, а також з метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій і травмування людей на території Калинівської міської територіальної громади триває санітарна обрізка та видалення аварійних і сухостійних дерев.

Наразі відповідні роботи продовжуються у Корделівському старостинському окрузі, зокрема, у посадці вздовж автомобільної дороги від с. Корделівка до с. Черепашинці.

Заготовлене внаслідок обрізки та видалення аварійних дерев тверде паливо буде використано для обігріву приміщень загальноосвітньої школи, дошкільного навчального закладу «Пролісок», амбулаторії сімейної практики загальної медицини с. Корделівка, а також Калинівської центральної районної лікарні і стаціонарного відділення для постійного та тимчасового проживання «Затишок» с. Нова Гребля.